2012_projekt gimnazjalny

1 czerwca 2012

W Dzień Dziecka uczniowie klas drugich zakończyli

PROJEKT GIMNAZJALNY:

Projekt edukacyjny realizowany przez uczniów w roku szkolnym 2011/2012 przybrał ogólny tytuł

„Lublin wczoraj, dziś i jutro”.

Na szkolnego koordynatora projektu została powołana Jolanta Dziedzic, której zadaniem było czuwanie nad sprawnym przebiegiem całego przedsięwzięcia. Opiekunkami tegorocznego projektu zostały Anna Misztal oraz Marzena Mierzwińska. Realizacja zadań odbywała się w drugim okresie i trwała trzy miesiące. Do pracy nad projektem przystąpiło 65 uczniów (63 z klas II oraz 2 z klas III), podzielonych na 12 grup tematycznych. Pomocą służyło im 23 nauczycieli. Projekt zaliczono 52 uczniom.

Efekty mogliśmy zobaczyć 1 czerwca 2012 roku podczas publicznej prezentacji. Materiały zebrane przez młodzież były tak ciekawe, a wiadomości tak obszerne, że wszyscy orzekli, iż o Lublinie dowiedzieli się  z nich więcej niż z jakiejkolwiek wycieczki czy lekcji muzealnej.

Rzeczywiście Kozi Gród może zachwycić!

Komisja oceniła efekty pracy wszystkich grup.

Uroczystość prowadziły gościnnie uczennice klasy 1a Karolina Szymańska i Gabriela Mrozek

Uczestnicy projektu potraktowali poważnie swoje publiczne wystąpienie- wielu z nich ubranych było galowo.

Wiele grup przygotowało piękne prezentacje.

Widownia zainteresowana była ciekawymi wystąpieniami.

GRATULACJE!!!