Klub reprezentanta

- to absolwenci naszego gimnazjum, którzy odnieśli największe sukcesy sportowe.

Mateusz Warda - absolwent gim. nr 2 w Lublinie. Wielokrotny reprezentant szkoły we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnął w tenisie stołowym.

I - m-ce w gimnazjadzie Miasta Lublin - indywidualnie

I - m-ce w mistrzostwach województwa szkół gimnazjalnych - indywidualnie

Obecnie zawodnik Sygnał Lublin Sekcja Tenis stołowy

Marek Zięba  - absolwent gim. nr 2 w Lublinie. Wielokrotny reprezentant szkoły w wielu dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnął w tenisie stołowym i w piłce koszykowej

III - m-ce w gimnazjadzie Miasta Lublin  - indywidualnie

III - m-ce w gimnazjadzie Miasta Lublin w piłce koszykowej

Uczestnik i medalista Selezjańskich Mistrzostw Świata w tenisie stołowym.

Katarzyna Wojdat - absolwentka gim. nr 2 w Lublinie. Reprezentowała szkołę we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnęła w piłce ręcznej

Dwukrotnie z zespołem zdobywała mistrzostwo Lublina i mistrzostwo województwa w piłce ręcznej.  Absolwentka UMCS.

Zawodniczka SPR - Lublin - czterokrotna mistrzyni polski w piłce ręcznej

Natalia Nowicka - absolwentka gim. nr 2 w Lublinie. Wielokrotna reprezentantka szkoły w wielu dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnęła w piłce ręcznej

Mistrzostwo Lublina w piłce ręcznej , III - m-ce w mistrzostwach województwa.

Reprezentantka Polski w kategoriach młodzieżowych w piłce ręcznej. Za osiągnięcia sportowe nagrodzona stypendium sportowym. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gliwicach. Aktualnie występuje w barwach klubu SPARVAGEN HANDBALL- ekstraklasa w SZWECJI.

Anna Cegłowska - absolwentka gim. nr 2 w Lublinie.Wielokrotna reprezentantka szkoły w wielu dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnęła w piłce ręcznej

Dwukrotnie z zespołem zdobywała mistrzostwo Lublina i mistrzostwo województwa w piłce ręcznej.  Absolwentka AM.

Aktualnie zawodniczka ekstraklasy w klubie Bałtyk Szczecin

Paulina Tkaczyk - absolwentka gim. nr 2 w Lublinie . Wielokrotna reprezentantka szkoły w wielu dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnęła w piłce ręcznej

Dwukrotnie z zespołem zdobywała mistrzostwo Lublina i mistrzostwo województwa w piłce ręcznej.  Absolwentka WSSP - dwukrotnie zdobywała Akademickie Mistrzostwo Europy w piłce ręcznej.

Zawodniczka I-ligi AZS UMCS Lublin

Agata Markiewicz -  absolwentka gim. nr 2 w Lublinie. Wielokrotna reprezentantka szkoły w wielu dyscyplinach sportowych.

Największe sukcesy osiągnęła w piłce ręcznej

Mistrzostwo Lublina w piłce ręcznej , III - m-ce w mistrzostwach województwa.

Studentka WSSP - Akademickie Mistrzostwo Europy.

Zawodniczka SPR Lubin - medal Mistrzostw Polski