klasy informatyczno artystycznej wykonywali koszulki różnymi metodami - decoupage z wykorzystaniem serwetek, wyszywanie, malowanie pastelami do tkanin, wykonywaliśmy też koszulki z flagami krajów Ameryki Łacińskiej.  ... czytaj więcej
Uczniowie naszej szkoły na zajęciach artystycznych utrwalają w technice graficznej uroki zimy. ... czytaj więcej
Dnia 18 grudnia zakończyłyśmy realizację ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Motywy ludowe w muzyce Fryderyka Chopina”. Prace wykonały uczennice klasy III b: Weronika Kordas oraz Weronika Wołosiuk, a pomagała pani Ewa Borkowska. Kategoria konkursu ogólnopolskiego obligowała do wysokiego poziomu artystycznego i efekt końcowy mile nas zaskoczył. Wyniki zostaną ogłoszone na początku lutego. Czekamy z niecierpliwością i mamy cichą nadzieję na sukc... czytaj więcej
Dnia 20.10.2015r wspólnie z klasą 3c i nauczycielkami: panią Anną Misztal i panią Renatą Śniadecką-Mandryk udaliśmy się doGalerii Labirynt,aby obejrzeć wystawę „Wojna i pokój”. Po galerii oprowadzała nas pani Agnieszka Bożechowska. Wystawa była stworzona przez wielu autorów i miała na celu w różnorodny sposób ukazanie pokoju oraz wojny. Prace były wykonane różną techniką, oglądaliśmy zdjęcia, rzeźby, krótkie filmy, plakaty, instalacje, ... czytaj więcej
Dnia 19 października 2015 roku w lubelskiej bursie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego pt: ,,Kocham Lublin".         Uczestnikami konkursu byli uczniowie lubelskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.Patronat nad konkursem objął prezydent Lublina.         Uczennica naszej szkoły Edyta Kondracka z klasy III b zdobyła I miejsce , prezentując pięć czarno- białych fotografii , ukazujących walor... czytaj więcej