2015_KONCERT

AKCJA „ TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM” - 2015 r.

Uczniowie naszego gimnazjum kolejny raz zostali wyróżnieni zaproszeniem na koncert charytatywny, za okazane serce i pomoc chorym dzieciom z Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W ramach akcji „ Twój Dar Serca dla Hospicjum”  wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci – podopiecznych lubelskiego hospicjum. Łącznie przekazaliśmy 200 zł na konto fundacji.

Celem akcji jest uwrażliwienie młodzieży na potrzeby drugiego człowieka oraz kształtowanie współpracy na rzecz pozytywnych zmian, które można wprowadzać w najbliższym otoczeniu.

Podsumowaniem działań wolontariuszy był wspomniany wyżej koncert w Ogrodzie Saskim, na który została zaproszona młodzież i dzieci z Lubelszczyzny, pomagające w działaniach wspierających lubelskie hospicjum.

Serdecznie dziękujemy uczniom i Rodzicom za wkład w działalność wolontariatu w bieżącym roku szkolnym !

Elżbieta Ducin- opiekun szkolnego koła wolontariatu

Renata Mandryk - Śniadecka