2014_08_ORLIKOWE GRAND PRIX

FINAŁY IV WAKACYJNEGO ORLIKOWEGO GRAND PRIX 2014

0 PUCHAR PREZYDENTA MIASTA  LUBLIN  -31.08. 2014.

Drużyny reprezentujące nasz Orlik odniosły ogromny sukces w rozgrywkach w piłce nożnej!

Drużyna  U- 16 „LZG STARÓWKA”  zdobyła tytuł mistrzowski i tym samym obroniła tytuł z 2013 r. bez straty punktu , nie dając szans w finale drużynie „Green Wors”, wygrywając  7: 1!

Najlepszym zawodnikiem turnieju U- 16  został wybrany zawodnik naszej drużyny-  Dawid  Czubacki.

Drużyna  U-13 „Dzieci Futbolu” zdobyła  wicemistrzostwo  po przegranym meczu finałowym z drużyną „FC Ziemniaki” dopiero po rzutach karnych 1 : 2.  W  przewidzianym czasie gry padł wynik bezbramkowy. W drużynie  „Dzieci Futbolu”  występowało dwóch nowych uczniów naszej szkoły: Bukiewicz Dawid- jako kapitan  i Adrian Sierański z kl. IA.

WYNIKI MECZÓW  U – 16 – ELIMINACJE:                WYNIKI MECZÓW  U – 16 – PÓŁFINAŁ:

„LZG STARÓWKA”   - „FC BRONOWICE”   3 : 1           „LZG STARÓWKA”    - „ FC POGOŃ”     5 : 1

„LZG STARÓWKA”   -  „GREEN WORS”     3 : 0

„LZG STARÓWKA”   - „ FC CZECHÓW”       5 : 2

WYNIKI MECZÓW  U – 13 – ELIMINACJE:

„ DZIECI FUTBOLU”  -  „ FC ZIEMNIAKI”  1 : 1

„ DZIECI FUTBOLU”   - „ FC MUS”   4 : 1

„ DZIECI FUTBOLU”  -  „ FC PODWÓRKO”  1 : 1

Skład zespołu  U- 16:  Sebastian Król- kpt, Jarosław Król, Dawid Czubacki, Piotr Pacek, Kacper  Fiłończuk, Paweł Śmietanka, Alen Hamzic.

Skład zespołu  U- 13:  Dawid Bukiewicz- kpt, Adrian  Sierański, Natalia Kozak, Kacper Zgrajka –br,Eryk Król, Kuba Zagrodny, Kacper Skowronek, Łukasz Zając.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe koszulki, nagrody, puchary i medale, które w imieniu Prezydenta

m. Lublin wręczał p. Jakub Kosowski – Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta.

Dziękujemy serdecznie rodzicom zawodników za doping  a szczególnie: p. Dorocie i Rafałowi  Zagrodnym, p.Monice Jędrych i p. Kindze Hemperek za pomoc w organizacji rozgrywek finałowych.

Trenerzy drużyn:

Piotr Filipiak i Władysław Wzorek – animatorzy.                               Zapraszamy do galerii zdjęć!