2013_MOTOR w DWOJCE

MOTOR w „Dwójce”!!!

18 stycznia 2013 to dzień rozpoczęcia naszej współpracy z MOTOREM LUBLIN. Ma ona polegać przede wszystkim na objęciu patronatem przez Klub

klas sportowych – piłki nożnej,

które będą utworzone w nadchodzącym roku szkolnym, oraz stworzeniu uczniom optymalnych warunków dla rozwoju uzdolnień sportowych.

Gościliśmy Pana Artura Szybę - trenera MOTORU Lublin oraz zawodników: Ivana Jovanovića, Karola Kostrubałę, Kacpra Horodeńskiego i Michała Ciarkowskiego.

Wszyscy zainteresowani mogli zadać sportowcom pytania, a następnie wziąć udział w sparingu. I tu prośba do reprezentantów „Dwójki”: Chłopcy, kiedy już zrobicie kariery sportowe, nie zapominajcie o swojej starej szkole… ;)

O dalszych etapach współpracy z MOTOREM Lublin będziemy Was informować na bieżąco.

UWAGA UCZNIOWIE KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

OFERTA KLAS PIŁKI NOŻEJ POD PATRONATEM MOTORU LUBLIN
  JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DO WAS!!!

ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI:
SPORT -> MOTOR LUBLIN