2011_rekolekcje

29 marca 2011

Rekolekcje 2011 zakończone!

W dniu 31marca 2011 roku zostały zakończone rekolekcje wielkopostne, które przez trzy dni odbywała młodzież naszej szkoły, w parafii Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych u księży salezjanów. Ostatniego dnia, uczniowie klas trzecich wraz z pocztem sztandarowym szkoły przybyli na mszę świętą, na której młodzież podziękowała księdzu rekolekcjoniście oraz księdzu proboszczowi Januszowi Garbaczowi słowami:

Szanowny Księże Proboszczu!

Chciałabym wyrazić w imieniu społeczności naszej szkoły, Gimnazjum nr 2 wielkie podziękowanie za wyznaczanie dróg, na których można spotkać Chrystusa, po których chce podążać nasza młodzież i my, dorośli. W tak trudnych czasach, wielkie rzeczy, idee, łatwo zagubić. Dzięki Tobie Ojcze przypominamy sobie o tym, co jest najważniejsze. Twoje duszpasterstwo przemawia do nas słowami Jana Pawła II „Totus Tuus”, którymi największy współczesny autorytet ofiarował siebie i ludzkość Bogu. Ty jesteś najbliższy naszym sercom nauczycielem. Za co dzisiaj na koniec rekolekcji dziękujemy.