2011_8marca

13 marca 2011

gify kwiaty

KWIATEK DLA EWY,

CZYLI DZIEŃ KOBIET W „DWÓJCE”

No cóż, obchody Dnia Kobiet mają swoją świetność już dawno za sobą. Każdy słyszał chyba od babci lub mamy opowieści o czerwonych goździkach i rajstopach, którymi płeć piękna była obdarowywana w tym dniu w dziwnych czasach PRL-u. Mimo wszystko uczniowie „Dwójki”, wiedząc, że „Kopernik też była kobietą”, kultywują 8 marca zwyczaj sprawiania przyjemności płci pięknej.

W tym roku obchody Dnia Kobiet nie zakończyły się na drobnych podarunkach dla naszych dziewcząt i pań od chłopców i panów. Cała społeczność gimnazjum spotkała się na sali gimnastycznej.

Mieliśmy okazję obejrzeć popisy grupy tanecznej,

klasy taekwon-do

i klasy angielskiej.

Na wszystkich zrobiły one ogromne wrażenie. Tańczące dziewczyny zaprezentowały oryginalny układ taneczny, zaś nasi taekwondziści kolejny już raz wprawili wszystkich w osłupienie swoją sprawnością fizyczną i ekstremalnymi wyczynami.

Szczerze mówiąc, przedstawienie „Robin Hooda” w języku angielskim zaprezentowane przez uczniów Ia  mogło przyczynić się do popadnięcia przez co niektórych w kompleksy… No coż, kochani, pouczcie się angielskiego, to następnym razem zrozumiecie więcej… Uczniom klas dwujęzycznych (w wykładowym angielskim) naprawdę trudno dorównać!

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy popisali się tak efektownie swoimi zdolnościami.

Aha, oczywiście

życzymy wszystkiego, co najlepsze, wszystkim Paniom.