Ślubowanie

Święto 14 października w „Dwójce”!

Dla większości szkół 14 października kojarzy się przede wszystkim z Dniem Nauczyciela. W naszym gimnazjum ta data oznacza jednak znacznie więcej! To również dzień naszego Patrona – Komisji Edukacji Narodowej, a także uroczystość ślubowania klas pierwszych.

Na uroczystym apelu klasy pierwsze – w obecności Dyrekcji, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Rady Osiedla, a także starszych kolegów złożyły na sztandar szkoły przyrzeczenie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Łza kręci się w oku na myśl, że to już dziesiąte z kolei ślubowanie w „Dwójce”...

Ta podniosła impreza stała się okazją do przypomnienia najważniejszych informacji na temat nie tylko naszej szkoły, ale również jej Patrona - Komisji Edukacji Narodowej.

Pierwszakom życzymy, żeby „Dwójka” spełniła ich oczekiwania,

a naszym SZANOWNYM NAUCZYCIELOM z okazji Ich święta

serdecznie dziękujemy

za codzienną pracę, otwartość i poczucie humoru!