Rozpoczęcie roku szkolnego

 

 

Rok szkolny 2009/2010 uważamy za otwarty!

 

 

            Wakacje już za nami... 1 września o godzinie 9.00 w „Dwójce” miało miejsce uroczyste powitanie roku szkolnego. To moment szczególnie ważny dla klas pierwszych. Zanim pierwszaki poznały kolegów ze swoich klas i wychowawców, wysłuchały powitalnego przemówienia Pani Dyrektor Anny Sobowiec oraz obejrzały program artystyczny w wykonaniu klasy III a. Atmosfera spotkania umocniła nowych uczniów w przekonaniu, że w naszej szkole mogą liczyć na życzliwość i pomoc w każdej sytuacji.

Było sympatycznie, a przedstawienie poprawiło humory nawet tym, którzy z żalem rozstali się z okresem błogiego lenistwa.

Nie zabrakło też akcentów poważnych, nie zapomnieliśmy bowiem o 70. rocznicy wybuchu  II wojny światowej.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie udany

dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum